• info@heartforukraine.com

МУЗИКА РЯТУЄ онлайн-табір 2020

Date:13 Jul, 2020

МУЗИКА РЯТУЄ онлайн-табір 2020

– Набридло звичайне навчання?

– Хочеш розкрити свій творчий потенціал?

– Маєш вільний доступ до інтернету?

Музика, мистецтво, поезія, театр, йога і медитація – а також друзі, новий досвід і можливість поїхати до Німеччини наступного року.

Дати проведення проекту: з 24 липня до 14 серпня

Термін подачі заявки: 20 липня.

Цікаво? Заповнюй анкету для участі:  НАТИСНІТь ТУТ 

 

Більше інфо про проект та волонтерів:

 

З 2016 року ми проводимо в Німеччині літні табори для дітей та молоді Донеччини та Луганщини. Програма табору завжди захоплююча і насичена: крім воркшопів з музики, мистецтва, фотографії, танців, театру, ми разом готуємо млинці, влаштовуємо гриль з дискотекою, граємо у волейбол і гуляємо Берліном. За два тижні ми завжди стаємо однією великою дружною сім’єю. Багато наших юних гостей відкрили тут свої приховані таланти, знайшли нових друзів в Німеччині і подальшу можливість подорожувати. Для деяких цей табір відкрив нові двері і допоміг у виборі професії. Результати воркшопів – картини і фотографії дітей – прикрашають художні галереї Берліна.

Чим ми відрізняємося від інших проектів? Наші ментори в душі – діти, а наші діти можуть стати менторами, якщо у них є свої ідеї.

 

Фото наших минулих проектів: НАТИСНІТь ТУТ

Вiдео: НАТИСНІТь ТУТ 

 

На жаль, цього літа через карантин нам довелося скасувати подорож в Німеччину і звичайний літній табір. Але наші волонтери та ментори так люблять свою роботу, що відстань не виявилася перешкодою, і ми вирішили створити свою віртуальну реальність.

 

Отже – ми проводимо MUSIK RETTET Sommercamp в режимі онлайн.

 

Програма: воркшопи з живопису, східного мистецтва Mandala, фотографії, поезії, театру, танців, журналістики, німецької мови, а також йога, віртуальні подорожі Берліном тa ігри. А головне – спілкування!

Заняття та спілкування будуть проводитися в програмі Zoom.

 

Результати проекту: виставки онлайн і оффлайн в Україні та Німеччині, круті відео, нові друзі і можливість відвідати Німеччину, коли закінчиться карантин.

 

Умови для участі: вік від 11 до 18 років, місце проживання – Донецька та Луганська область.

 

Термін подачі заявки: 20 липня.

 

Кількість учасників обмежена, тому поспішай подати заявку! 

Анкета: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8fPpcgT9Ag5wADIvIMUDo5L2Hv4CjQNUvq-x3ND4m0kDqsQ/viewform

 

 

Дати проведення проекту: з 24 липня до 14 серпня

 

Попередній час проведення занять: 11:00-12:00, 15:00-16:00 і 19:00-20:00 (за українським часом)

Точний графік буде надано окремо. Можливі зміни за згодою всіх учасників.

Крім групових занять можливі індивідуальні сесії (якщо у тебе є бажання і час)

 

Умова участі: перша сесія по кожній темі – обов’язкова, після цього ти можеш вибрати теми, які тебе найбільше цікавлять.

 

Необхідні матеріали:

1) комп’ютер або планшет, або телефон

2) інтернет 

3) бажання взяти участь!

Якщо не вистачає пензлика та фарби, допоможемо дістати.

 

Умова отримання диплома учасника: відвідування 60% або більше занять.

 

Маєш запитання? Пиши сюди: musikrettet2020@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/heartforukraine

Instagram: heart_for_ukraine

 

 

 

Нашi ментори та їх програма

Надія Теленчук (Херсон/Берлін) / поезія 

nadiiia

Надія – поетеса, яка обожнює естетику слова, подорожі, щирі погляди в очі та обійми. Родом з України, жила в Америці, але Берлін припав до серця настільки, що вже називає його другим домом. Надія – член Національної спілки письменників України, пише чотирма мовами та має чотири поетичні збірки. У вільний від поезії час працює в сфері маркетингу. Надія впевнена, що поезія – це ліки для душі та спосіб переживати сильні емоції.

Під час своїх сесій вона допоможе відкритися поетичній стороні навколишнього світу та трішки глибше зазирнути в самих себе.

 

 

Алан Майер (Берлін) / мистецтво 

69656573_2433382416707351_8047252580658577408_o

Алан – митець, викладач і просто весела людина. Багато подорожував, жив в Америці та Ізраїлі, зараз живе і творить в Берліні і часто приїжджає на Схід України. Його улюблена робота – бути ментором і вихователем в літніх таборах, бо окрім мистецтва, він любить тусуватися з молоддю, ну а молодь любить тусуватися з ним. Алан вважає, що малювати вміє кожен, головне – взяти пензлик і почати, це він багато разів доводив на своїх воркшопах. Результати цих воркшопів (роботи його учнів) тепер прикрашають галереї Берліна.

Алан проведе сесії по живопису і, за умови організаційної можливості – допоможе вам намалювати мурал на стіні вашого міста.

 

 

Аліса Поплавська (Миколаїв/Берлін) / мистецтво, йога

alisa

Алiса  – художниця і педагог, багато подорожувала світом, зокрема на Далекому Сході, працювала в школах та літніх таборах для дітей. У 2013 році Аліса мешкала в Непалі, де відкрила для себе тибетські мистецтва та опанувала Thangka & Mandala з місцевими вчителями. Також вона відкрила для себе східну філософію і Йогу та після тривалого навчання викладає її тепер у Берліні.

Аліса познайомить вас зі східними мистецтвами і проведе сесії Йоги та дихальних практик, які допоможуть боротися з повсякденним стресом і запобігти багатьом хворобам.

 

 

Анастасія Магазова (Сімферополь/Берлін) / журналістика

98272856_2920676507981106_3822742260349403136_n

Анастасія  – репортерка, авторка проєктів та медіадослідниця. Останні сім років працювала кореспонденткою двох німецьких видань, робила репортажі із багатьох країн світу – від ЄС до Близького Сходу. Вона обожнює жанр репортажу – це так написати історію, наче читачі самі побували на місці події. Зараз Анастасія живе у Берліні та досліджує вплив фейків та дезінформації на сприйняття України та українців за кордоном.

Під час табору вона проведе серію воркшопів, де розкаже та покаже як працюють маніпуляції у медіа, а також навчить як не потрапити на гачок неправдивої інформації під час спілкування у соціальних мережах.  

 


Єва Якубовська (Львів/Берлін) / Театр
 

40556945_1139475189535039_227546967910121472_o

Єва – театральна режисерка та менеджерка, засновниця та директорка Театральної Формації „Кіт Ґаватовича“, який організовує Міжнародний фестиваль у Львові з однойменною назвою та створив театральну резиденцію у Берліні „Упіймати кота“, режисерка та засновниця театру „Склад 2’0“, викладачка театрального мистецтва за власною програмою „Пан Вус“.

Протягом 3 тижнів із учасниками Єва Якубовська буде створювати виставу у ZOOM, де учасники виконають головні ролі. У межах школи учасники дізнаються про основи акторського та сценічного мистецтва.

 

 

Оксана Федак (Івано-Франківськ/Берлін) / мандрівки Берліном українською та німецькою

20200628_190741

Оксана – в минулому вчителька німецької мови, яка спочатку гризла граніт педагогічної науки в Україні. Так як зуби виявилися міцними, то продовжила гризти граніт економічної науки в Німеччині. У вільний час любить подорожувати, мріяти і активно допомагати своїм мріям здійснюватися. Любить здоровий та активний спосіб життя, грати в пляжний волейбол, танцювати сальсу і багато сміятися 🙂

З Оксаною ви зможете побачити Берлін, не встаючи з дивану, дізнатися багато нового, цікавого, спілкуватися та задавати свої питання. Також ви з нею вивчите німецькі слова і фрази, які вам знадобляться для майбутніх (реальних) подорожей.

 

 

Антон Дорох (Донецьк/Берлін) – відео, активізм

Anton

Антон створив свое перше відео ще коли йому було 14 років. Зараз йому 27, він живе у Берліні займаеться активізмом і обожнюе відео-контент.
Він може розповісти які відео допоможуть знайти натхнення, а які розібратися у собі чи вивчити щось нове.

Антон з радістю навчить, як відео може захистити права людини, або передати найтонкіші мистецькі ідеї.

 

 

 

Софія Припадчева (Авдіївка) / ігри, квести та флешмоби

20200709_143249

Софія  – студентка педагогічного коледжу. Обираючи місце навчання, вагалася між любов’ю до дітей та кулінарією.Тому вийшло два в одному флаконі: вміє організувати вільний час у дітей та дуже смачно готує млинці. Це дівчина-запальничка. Любить танцювати, співати та грати в рухливі ігри. Брала участь у проекті „Музика рятує“ спочатку як відпочиваюча, а потім в якості помічника та волонтера.

 

 

Руся Абросімова (Мар’їнка) / Фотографія

46508075_743328029365765_7565680893013000192_o

Руся практично народилася із фотокамерою в руках. І ця фотокамера відкрила для неї багато дверей у житті та дала можливість подорожувати світом. Руся була волонтером і ментором в нашому літньому таборі “МУЗИКА РЯТУЄ” та декілька місяців працювала в берлінській фотостудії. Її фотографії виставляли в берлінських художніх галереях. Фотографія та відеозйомка стали для неї не лише професією, але і найбільшою любов’ю її життя. А ще вона любить тусити в літніх таборах та розважати присутніх веселими віршиками, казками та стендапами.

Руся проведе воркшоп з фотографії, з нею разом ви підготуєте цікаві мотиви та зможете провести фотосесію.

 

 

Марина Бондас (Київ/Берлін) музика

marina

Марина з Берліна – скрипалька та мама проекту “МУЗИКА РЯТУЄ”. Багато років працює в оркестрі Берлінського Радіо, багато подорожує та виступає на найкрутіших сценах Європи, Азії та Америки. А у вільний від репетицій час організовує міжнародні молодіжні проекти, часто їздить на Схід України, де грає концерти та проводить музичні ігри. Її улюблена пора року – це літо, коли відкривається літній табір “МУЗИКА РЯТУЄ” та можна два тижні 24/7 тусити з молоддю.

Марина поки що не знає, яку конкретно тему вона може запропонувати в режимі онлайн. Але вона залюбки проведе консультації для майбутніх музикантів, а за необхідності також проведе індивідуальні заняття. Також за бажанням ви можете допомогти їй опанувати Zoom, обрати тему та провести музичний воркшоп.

 

 

Аліса Марченко (Мар’їнка) / танці

68738149_2391199924258934_5439251088798646272_o

 

 

 

 

Євген Насібулін (Авдіївка) / фотографія

105951949_643997282992776_5236818304226563015_o

Dein Herz kann entscheidend sein!