• info@heartforukraine.com

“ARTdespite…” /МИСТЕЦТВО, незважаючи на … – мистецтво із зони бойових дій

Date:27 Okt, 2018

“ARTdespite…” /МИСТЕЦТВО, незважаючи на … – мистецтво із зони бойових дій

Щоб переглянути каталог натисніть ТУТ.

 

Часи відкриття: вівторок & четвер 14:00 – 19:00 || субота 12:00-18:00

Адреса: EAST SIDE MALL
0 поверх, біля магазину Jysk, напроти Aldi
Tamara-Danz-Straße 11
10243 Berlin

В рамках виставки ми регулярно проводимо творчі майстерки і зустрічи.

Більше інформації: facebook.com/ARTdespite

Підписуйтесь на нас в інстаграмі: @art_despite

 

 

Молоді митці представляють свої роботи.

Ці митці – діти і молодь зі сходу України. Вони живуть в умовах війни починаючи з 2014 року, для них війна перетворилася на норму.

Страх, руїни, втрата родичів, перебування у підвалі – все це стало частиною їх повсякденного життя. Але їх мистецтво сповнене радості життя, воно відкриває їхні барвисті мрії та сподівання, так, ніби вони намагаються закликати мир своїм мистецтвом.

І вони насправді досягають цього: вони замальовують моторошні будні війни своїм мистецтвом і створюють безпечний простір для своїх душ.

Ці унікальні роботи – це проекція дитячих душ, що дивляться на світ крізь дірки від снарядів, але бачать світло та красу. Це ілюстрація військових буднів, але в той же час це надія на майбутнє, що відображена у простих малюнках, які нагадують нам, що наші душі живі незважаючи ні на що.

.

.

Під гаслом «MUSIK RETTET» (нім. «Музика рятує») ми мандруємо зоною бойових дій на сході України та проводимо культурні та реабілітаційні проекти. З 2016 року ми проводимо для дітей війни літній табір МУЗИКА РЯТУЄ в Німеччині. У цьому літньому таборі діти два тижні беруть участь у музичних, мистецьких та терапевтичних майстер-класах, насолоджуються спокоєм та природою, знайомляться з колоритним містом Берлін, європейськими традиціями та культурою.

Проєкт МУЗИКА РЯТУЄ вже показав, який великий вплив він має на всіх учасників. Він сприяє міжнародній дружбі, надихає на подальші мистецькі та соціальні проекти, розкриває приховані таланти, дарує молоді нову надію i силу.

.

.

24.02.2022 – День, який змінив життя всіх українців і приніс із собою нову жорстоку реальність. Відтоді вся країна знаходиться під сильними обстрілами, що не вщухають. Якщо до того в Україні ще можна було знайти безпечні місця, то тепер їх ніде немає. Сотні тисяч людей глибоко травмовані свистом куль і ракет, втратою близьких і воєнними злочинами, вчиненими російською армією. Мільйони людей змушені тікати, багатьом з них довелося покинути країну.

 

Для нас це означає розширення нашої роботи та адаптацію наших проектів до нової реальності – у тому числі це стосується реабілітаційних та культурних проектів в усіх регіонах України, які постраждали від війни, а також проектів з дітьми та молоддю-біженцями в Німеччині. Дорослі художники, вчителі та психологи, яким довелося бігти від війни, також залучаються до наших проектів для посилення позитивного впливу на суспільство та забезпечення більш глибокого мистецького обміну та реабілітації.

.

.

.

Щоб переглянути каталог натисніть ТУТ.

Роботи, представлені в цьому каталозі, були створені під час наших проектів.

 

Загальна виручка від продажу піде на користь проекту МУЗИКА РЯТУЄ.

Dein Herz kann entscheidend sein!