• info@heartforukraine.com

“ARTdespite…” /МИСТЕЦТВО, незважаючи на … – мистецтво із зони бойових дій на сході України

Date:27 Okt, 2018

“ARTdespite…” /МИСТЕЦТВО, незважаючи на … – мистецтво із зони бойових дій на сході України

Щоб переглянути каталог натисніть ТУТ.

 

Молоді митці представляють свої роботи.

Ці митці – діти і молодь зі сходу України. Для них війна перетворилася на норму.

Страх, руїни, втрата родичів, перебування у підвалі – все це стало частиною їх повсякденного життя. Але їх мистецтво сповнене радості життя, воно відкриває їхні барвисті мрії та сподівання, так, ніби вони намагаються прикликати мир своїм мистецтвом.

І вони насправді досягають цього: вони замальовують моторошні будні війни своїм мистецтвом і створюють безпечний простір для своїх душ.

.

.

Під гаслом «MUSIK RETTET» (нім. «Музика рятує») ми мандруємо зоною бойових дій на сході України та проводимо культурні та реабілітаційні проекти. З 2016 року ми проводимо для дітей війни літній табір МУЗИКА РЯТУЄ в Німеччині. У цьому літньому таборі діти два тижні беруть участь у музичних, мистецьких та терапевтичних майстер-класах, насолоджуються спокоєм та природою, знайомляться з колоритним містом Берлін, європейськими традиціями та культурою.

.

.

Проєкт МУЗИКА РЯТУЄ вже показав, який великий вплив він має на всіх учасників. Він сприяє міжнародній дружбі, надихає на подальші мистецькі та соціальні проекти, розкриває приховані таланти, дарує молоді нову надію i силу.

.

.

.

Щоб переглянути каталог натисніть ТУТ.

Роботи, представлені в цьому каталозі, були створені під час наших проектів.

 

Загальна виручка від продажу піде на користь проекту МУЗИКА РЯТУЄ.

Dein Herz kann entscheidend sein!